10.03.2021

Незаконний обіг психотропної речовини в особливо великих розмірах – Черкаська обласна прокуратура підозрює 4 членів організованої групи

Черкаською обласною прокуратурою повідомлено про підозру 4 членам організованої групи, які займалися злочинною діяльністю, пов’язаною із незаконним обігом психотропної речовини, обіг якої обмежено, на території міста Черкаси (ч. 3 ст. 307 КК України).  

Встановлено, що раніше судимий за корисливі злочини та безробітний місцевий житель організував злочинну групу, до складу якої включив рідного брата та двох своїх знайомих, з метою збуту на території міста Черкаси амфетаміну. Відповідно до плану їх злочинної діяльності один із членів групи придбавав амфетамін в особливо великому розмірі та у подальшому перевозив в м. Черкаси, де передавав організатору. Організатор разом із братом зберігали психотропну речовину та фасували її з метою подальшого збуту.

Збут амфетаміну здійснювався членами групи на вулицях міста. Під час досудового розслідування проведено оперативні закупки амфетаміну, який підозрювані збували в особливо великих розмірах.  

Окрім того, під час обшуку в помешканні організатора виявлено психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін в особливо великих розмірах, електронні ваги та інші предмети, призначені для розфасування і упакування амфетаміну.

Стосовно 3 підозрюваних, в тому числі організатора, судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Діяльність організованої групи припинена працівниками обласної прокуратури спільно з оперативними співробітниками УСБ України в Черкаській області та слідчого управління ГУНП в Черкаській області.  

Довідково: санкція інкримінованих підозрюваним злочинів передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.  

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 808