15.12.2020

Обласна прокуратура повідомила про підозру 3 членам злочинного угруповання, які збували психотропні речовини на Смілянщині

Черкаською обласною прокуратурою повідомлено про підозру 3 членам організованої групи, які з квітня до червня 2020 року, на території Смілянського району займалися злочинною діяльністю, пов’язаною із незаконним обігом психотропної речовини – амфетаміну (ч. 3 ст. 307 КК України).

Під час досудового розслідування зібрано сукупність доказів, які підтверджують придбання членами злочинного угруповання психотропної речовини, задокументовано спосіб її перевезення, а також встановлено місце зберігання психотропної речовини та місце і спосіб її фасування з метою подальшого збуту.

Окрім того, не зважаючи на заходи конспірації, які постійно вживались підозрюваними, правоохоронними органами зафіксовано їх неодноразові дії щодо збуту психотропної речовини.

Діяльність організованої групи припинена працівниками прокуратури області спільно з оперативними співробітниками УСР України в Черкаській області та слідчого управління ГУНП в Черкаській області.  

Довідково: санкція інкримінованих підозрюваним злочинів передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.  

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 434