10.09.2020

Після втручання прокуратури житель Монастирищенського району повернув територіальній громаді незаконно отриману земельну ділянку

 

Монастирищенський районний суд прийняв рішення про закриття судового провадження, оскільки житель Монастирищенського району добровільно виконав вимоги прокурора про визнання незаконним і скасування рішення, скасування запису про проведену державну реєстрацію права власності на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення грошовою оцінкою 370 тис. грн.


Раніше Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури у ході реалізації представницьких повноважень встановлено,  що громадянин попередньо реалізувавши своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, повторно, безоплатно, в порушення вимог земельного законодавства отримав у власність земельну ділянку в межах населеного пункту.


Зазначене призвело до безпідставного вибуття ділянки із комунальної власності та порушення інтересів держави в сфері охорони та використання землі.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 333