15.07.2020 На Смілянщині оголошено підозри підлітку та його спільнику, які пограбували місцевого жителя
За версією слідства, підозрювані, перебуваючи у нічний час поряд із будинком 24-річного жителя м. Сміла, за попередньою змовою, із застосуванням насильства відкрито заволоділи мобільним телефоном та іншим майном потерпілого, спричинивши йому шкоду на суму понад 40 тис. грн. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. |
кількість переглядів: 1489
|