17.03.2020 Прокуратурою області повідомлено про підозру сільському голові за фактом розтрати коштів місцевого бюджету під час заміни вікон в школі
Досудовим розслідуванням установлено, що сільський голова в грудні 2019 року підписав договір з підприємством про заміну віконних блоків у сільській загальноосвітній школі та достовірно знаючи про те, що роботи згідно з договором не виконано, підписав офіційний документ – акт типової форми, до якого внесено недостовірні відомості про виконання робіт за договором в повному обсязі. У результаті вказаних незаконних дій сільський голова вчинив розтрату 199 тис. грн з місцевого бюджету, заподіявши майнову шкоду сільській раді об'єднаної територіальної громади Черкаської області. На цей час вживаються заходи щодо завершення досудового розслідування та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень. Пресслужба прокуратури Черкаської області |
кількість переглядів: 1846
|