18.11.2019

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Тальнівського району, який мало не вбив своїх дітей

Прокуратурою Черкаської області здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення замаху на умисне вбивство двох малолітніх дітей 37 – річним жителем Тальнівського району, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, п.п. 1, 2 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на умисне протиправне заподіяння смерті двом малолітнім дітям) Кримінального кодексу України.

У ході слідства встановлено, що чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, за місцем свого проживання, реалізуючи свій єдиний умисел, направлений на умисне протиправне заподіяння смерті, наніс 10 – річній падчерці кілька ударів ножем, спричинивши останній тілесні ушкодження у вигляді проникаючого поранення органів черевної порожнини, різаних ран окремих частин тіла, а 3 – річного сина вкинув у криницю глибиною близько 25 метрів, у зв’язку з чим хлопчик отримав різного ступеня тілесні ушкодження, а також мало місце загальне переохолодження тіла, яке супроводжувалося загрозливим для життя коматозним станом з набряком головного мозку. Після вчинення всіх дій, залишив дітей у безпорадному стані та, боячись бути викритим і застигнутим на місці скоєння злочину, з місця події втік.

Однак злочин не було доведено до кінця з причин, які не залежали від волі обвинуваченого, оскільки смерть дітей від отриманих тілесних ушкоджень не настала, в тому числі внаслідок своєчасного виявлення потерпілих родичами та наданої медичної допомоги.

За результатами досудового розслідування прокуратурою Черкаської області скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками вчинення чоловіком кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, п.п. 1, 2 ч. 2 ст. 115 КК України.

Довідково: за вчинений злочин зловмиснику загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 1389