17.05.2019

Повідомлено про підозру жінці, яка сприяє незаконній діяльності «Луганська народна республіка»

Прокуратурою Черкаської області спільно з УСБУ в Черкаській області вкотре викрито незаконну діяльність «посадових осіб органів державної влади» терористичної організації.

Так, прокурорами відділу прокуратури області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому слідчим відділом УСБУ в Черкаській області, за фактом сприяння та участі в діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка».

Установлено, що жінка з 2014 по цей час займає керівні посади в «органах влади» та очолювала різного рівня структурні підрозділи в «Раді міністрів ЛНР», від керівника відділу до радника «Голови ЛНР», сприяючи та беручи участь у незаконній діяльності вказаної вище терористичної організації.

Наразі правопорушниці оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

У зв’язку з переховуванням від слідства на тимчасово окупованій території України, вказану особу оголошено у всеукраїнський розшук та судом вирішується питання про надання дозволу на її затримання.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

 

кількість переглядів: 1598