14.03.2019

Затримано начальника відділу виробничого підрозділу ПАТ «Українська залізниця» за підозрою в отриманні неправомірної вигоди (ФОТО)

Смілянською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління Служби безпеки в Черкаській області та слідчими Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області 14.03.2019 затримано в порядку ст. 208 КПК України начальника одного з відділів виробничого підрозділу "Шевченківська вагонна дільниця" ПАТ "Українська залізниця", яка вимагала й отримала від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 500 доларів США за сприяння у працевлаштуванні на вказане підприємство.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про повідомлення затриманій про підозру та обрання запобіжного заходу.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

   

 

кількість переглядів: 877