22.05.2018

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора фермерського господарства, який використовував підроблені договори оренди землі

Зважаючи на актуальність питання захисту інтересів держави в земельній сфері, Смілянською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та вжито заходів до активізації досудового розслідування слідчими територіального органу Національної поліції в кримінальному провадженні за фактом використання службовою особою завідомо підроблених договорів оренди землі, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Як результат, прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора фермерського господарства, який у 2016 році надав до відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно Городищенського районного управління юстиції Черкаської області завідомо підроблені договори оренди земельних ділянок, які було зареєстровано Городищенською районною державною адміністрацією у Держаному реєстрі речових прав на нерухоме майно, що надало право фермерському господарству упродовж наступних 15 років незаконно використовувати земельні ділянки загальною площею 14 га, які належать на праві приватної власності жителям Городищенського району.

Довідково: обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до 2 років.

 

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 1368