29.02.2016

Завдяки принциповій позиції прокуратури області посадовця, який отримав хабар, засуджено до реальної міри покарання

Прокуратурою області принципово підтримано апеляційну скаргу, подану прокурором у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно колишнього начальника Управління державного земельного кадастру та експертизи Головного управління Держземагенства в Черкаській області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, у вересні 2013 року за вирішення питання щодо надання дозволів на розроблення документації із землеустрою чиновником отримано неправомірну вигоду в розмірі 13 370 доларів США, вироком Соснівського районного суду м. Черкаси від 15.10.2015 останнього засуджено до 5 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання строком на 3 роки, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на 3 роки, з конфіскацією майна та з позбавленням рангу державного службовця.
Не погоджуючись з м’якістю покарання, призначеного вказаним вироком, прокуратурою області оскаржено його до апеляційного суду Черкаської області.
Вироком апеляційного суду Черкаської області зазначеного посадовця визнано винним у вчиненні інкримінованого йому злочину та засуджено до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на 3 роки, з конфіскацією майна та з позбавленням рангу державного службовця.
 
Прес-служба прокуратури Черкаської області
кількість переглядів: 2325