03.04.2015

Слідчими прокуратури викрито 4 працівників міліції, які вчинили тяжкі злочини

Слідчим відділом прокуратури області оголошено про підозру 4 працівникам органів внутрішніх справ області у вчиненні тяжких злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством за попередньою змовою групою осіб), ч. 2 ст. 146 (викрадення двох осіб за попередньою змовою групою осіб із застосуванням зброї) та ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади, тобто умисне вчинення працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих їм прав чи повноважень, що супроводжувалось погрозою застосування насильства, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Вказані особи підозрюються у незаконному позбавленні волі двох жителів одного із сіл Черкаського району, здійсненні їм погроз вбивством із застосуванням зброї і спецзасобів та спричиненні потерпілим тілесних ушкоджень.

Наразі до суду подано клопотання про застосування підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.

Досудове розслідування триває.

Прокуратура області продовжує вживати заходів для повного, всебічного і неупередженого розслідування кримінальних проваджень щодо катування та іншого жорстокого поводження з людьми працівниками правоохоронних органів і притягнення винних осіб до відповідальності.


      Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 2621