Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
13.04.2016

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ РОЗПОРЯДЖАЛИСЯ НЕРУХОМІСТЮ, ПІДРОБЛЯЮЧИ ДОКУМЕНТИ

Прокуратура Черкаської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно одного з міських голів та двох керівників державного підприємства, яких підозрюють у кримінальному зловживанні службовим становищем та у підробці документів.
 
 “Слідством установлено, що в 2010 році посадова особа міської ради за клопотанням керівника одного з державних підприємств Черкащини, достовірно знаючи, що вказане підприємство має право лише на користування нерухомим майном, підписала свідоцтво про право приватної власності на нерухоме майно, до якого було внесено недостовірні відомості про власника та форму власності майна, унаслідок чого державним інтересам завдано істотної шкоди”, – повідомляє Світлана Андрійченко, прес-секретар прокурора Черкаської області.
 
Підозрюваним, відповідно до  ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, загрожує позбавлення волі на термін від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років та штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Фото з сайту ua.golos.ua
Фото з сайту ua.golos.ua
 
Як писав “Ні корупції”, напередодні на службовому підробленні попалися чиновники міськради Черкас. Досудовим розслідуванням установлено, що колишній директор комунального підприємства, будучи службовою особою, спільно з пособником вніс до офіційних документів неправдиві відомості про формальне постачання товару. Внаслідок чого вони безпідставно перерахували на рахунок фіктивного підприємства більш як 285 тис. грн, чим завдали матеріальної шкоди інтересам Черкаської міської ради на таку ж суму. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.
 
Наразі колишньому керівникові повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364  (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
 
Джерело:
 

кількість переглядів: 2125