Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.04.2015

Прокуратура вживає заходів для встановлення винних службових осіб щодо неналежного експлуатаційного утримання автомобільних доріг на Черкащині

За матеріалами прокуратури області міліцією зареєстровано кримінальне провадження за фактом недбалого виконання службовими особами ДП «Черкаський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» своїх службових обов’язків щодо експлуатаційного утримання автомобільної дороги Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, що проходить в адміністративних межах Черкаської області.

Установлено, що службові особи державного підприємства в ході виконання договорів експлуатаційного утримання вказаної автомобільної дороги, укладених між Службою автомобільних доріг, за наявності відповідних коштів на рахунках підприємства не забезпечили виконання ремонтних робіт, що спричинило істотну шкоду, завдану державним та громадським інтересам.

За даним фактом слідчим відділом ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка УМВС України на Одеській залізниці розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість).

На даний час досудове розслідування триває та перебуває на постійному контролі прокуратури області.


      Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 2097