Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.07.2014

Дотримання законодавства щодо боротьби з незаконним обігом наркотиків - під пильним оком прокуратури

     Прокуратура Черкаської області приділяє постійну увагу додержанню вимог законодавства щодо боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, передусім працівниками правоохоронних органів.
      Так, у квітні поточного року слідчим відділом прокуратури області зареєстровано кримінальне провадження за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди начальником сектору карного розшуку Уманського МВ УМВС України в Черкаській області за не притягнення особи до кримінальної відповідальності за дії пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів.
      25 квітня цього року працівнику міліції повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України, а саме в отриманні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди.
       Підозрюваного відсторонено від займаної посади, наразі він перебуває під домашнім арештом.
       Досудове розслідування триває, у найкоротший термін обвинувальний акт стосовно «правоохоронця» буде скеровано до суду.
        Крім того, прокуратурою області у діяльності Уманського міськвідділу міліції встановлені й інші порушення вимог законодавства щодо боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів. У зв’язку з цим на адресу керівництва УМВС України в Черкаській області у липні внесено подання про усунення порушень закону з вимогою притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника вказаного міськвідділу та ряду інших оперативних працівників.
      Довідково: протягом поточного року органами прокуратури області скеровано до суду 262 обвинувальні акти про злочини у сфері обігу наркотичних засобів, у тому числі 24 - прокуратурою міста Умані, з них 9 - за фактом збуту наркотиків.

       Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 3514