Порядок призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

 

 

 

 

Зразки документів для участі у доборі

 

 

Бланк (резюме)

Заява про розумне пристосування

Заява про участь у доборі

Заява (ЗУ Про очищення влади)

 

 

 

Наказ Черкаської обласної прокуратури  про добір на вакантні посади державної служби на період дії карантину від 18.09.2020 №456К

 

ПЕРЕЛІК

посад державної служби на які здійснюється добір на період дії карантину

від 18.09.2020

 

1. Головний спеціаліст відділу представництва інтересів держави у бюджетній  сфері, з питань державної і комунальної власності управління представництва інтересів держави в суді Черкаської обласної прокуратури.

2. Головний спеціаліст відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи Черкаської обласної прокуратури.

3. Головний спеціаліст відділу представництва інтересів держави з питань земельних відносин та у сфері охорони навколишнього природного середовища управління представництва інтересів держави в суді Черкаської обласної прокуратури.

4. Головний спеціаліст відділу організаційного та правового забезпечення Черкаської обласної прокуратури.

5. Головний спеціаліст відділу організації і забезпечення підтримання публічного обвинувачення в суді Черкаської обласної прокуратури.

6. Головний спеціаліст відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно - розшукової діяльності, дізнання, досудового розслідування та підтриманням публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Черкаської обласної прокуратури.

7. Головний спеціаліст відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно - розшукової діяльності, дізнання, досудового розслідування та підтриманням публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Черкаської обласної прокуратури.

ПОПЕРЕДНІ ДОБОРИ