Порядок призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

 

 

 

 

Зразки документів для участі у доборі

 

 

Бланк (резюме)

Заява про розумне пристосування

Заява про участь у доборі

Заява (ЗУ Про очищення влади)

 

 

 

 

 

 

Наказа прокурора Черкаської області про добір на вакантні посади державної служби на період дії карантину від 06.05.2020 №131К

 

ПЕРЕЛІК

посад державної служби на які здійснюється добір на період дії карантину

від 06.05.2020

 

1. Начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

2. Головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

3. Головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

4. Головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

5. Головний спеціаліст відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

6. Заступник начальника відділу роботи з кадрами прокуратури Черкаської області.

7. Головний спеціаліст відділу організації прийому громаданя, розгляду звернегь та запитів прокуратури Черкаської області.

8. Головний спеціаліст відділу організації прийому громаданя, розгляду звернегь та запитів прокуратури Черкаської області.

 

 

 

Наказа прокурора Черкаської області про добір на вакантні посади державної служби на період дії карантину від 07.05.2020 №135К

 

ПЕРЕЛІК

посад державної служби на які здійснюється добір на період дії карантину

від 07.05.2020

 

1. Начальник відділу інформаційних технологій прокуратури Черкаської області.

2. Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб прокуратури Черкаської області.

3. Заступник начальника відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб прокуратури Черкаської області.

4. Головний спеціаліст відділу організаційного та правового забезпечення прокуратури Черкаської області.

5. Головний спеціаліст відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи прокуратури Черкаської області.

6. Головний спеціаліст відділу документально забезпечення прокуратури Черкаської області.

 

 

 

 

 

 

Інформація про результати добору від 15.05.2020 (наказ від 06.05.2020 № 131к)

 

Інформація про результати добору від 15.05.2020 (наказ від 07.05.2020 № 135к)