Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
19.01.2015

Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт за фактом вчинення службової недбалості, за результатами якої державі завдано збитків на суму близько 2 млн грн

    Прокуратурою області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього співробітника міськрайонного управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі.
    Слідством установлено, що колишній виконувач обов’язків заступника начальника міськрайонного управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі не перевірив належним чином законність прийняття рішення сільської ради та виготовлених на підставі вказаного рішення 36 технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва, громадянам загальною площею 2, 21 га., які відносяться до категорій земель водного фонду, що стало підставою до незаконного отримання земельних ділянок, загальна вартість яких становить 1 948 338 гривень.
     За даним фактом слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області проводилось досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.
    Наразі обвинувальний акт процесуальним керівником у кримінальному провадженні направлено до Придніпровського районного суду м. Черкаси.
    За вчинений злочин підсудному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

     Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 2699