12.03.2013 За фактом розкрадання бюджетних коштів, що були виділені на ремонт автодоріг Черкащини депутату районної ради оголошено підозру Прокуратурою Черкаської області вручено письмову підозру одному із депутатів Канівської районної ради.
![]() Зокрема, слідчим відділом УСБ України в області проводиться досудове розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України (зловживання майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, службове підроблення).
Встановлено, що посадовець, протягом жовтня – грудня 2011 року, склав завідомо неправдиві акти приймання виконаних робіт на ремонт автомобільних доріг, в результаті чого незаконно заволодів державними коштами у сумі 320 тис. грн. Наразі досудове розслідування триває. Прес-служба прокуратури Черкаської області
|
кількість переглядів: 77001 |