02.08.2017

ЕКС-КЕРІВНИКУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ ЧЕРКАЩИНИ ТА ДЕПУТАТУ ПОВІДОМИЛИ ПРО ПІДОЗРУ

Екс-керівнику Держеокадастру Черкащини та депутату місцевої ради, який є керівником одного із фермерських господарств області, повідомили про підозру. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.
 
“Слідством установлено, що керівник одного з фермерських господарств області у відповідь на пропозицію колишнього керівника Головного управління Держгеокадстру у Черкаській області надав останньому неправомірну вигоду в сумі 49 000 євро, що в гривневому еквіваленті становить близько 1 млн. 395 тис. грн., за здійснення останнім впливу на посадових осіб органів Держгеокадастру в Черкаській області з метою прийняття ними рішення щодо швидкого оформлення необхідних документів, пов’язаних із поділом і виділенням у власність членам фермерського господарства земельних ділянок загальною площею 102 га, а також прийняття рішення про затвердження проектів землеустрою на вказані земельні ділянки та виділення їх у власність членам цього господарства”, – йдеться в повідомленні. Колишньому керівнику Головного управління Держгеокадстру у Черкаській області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 (пропозиція здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за надання неправомірної вигоди та одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України.
 
 
Як відомо нашому виданню із власних джерел, мова йде про екс-керівника Азера Мірзоєва. Як повідомляв “Інфоміст”, 20 червня на підставі ухвали суду працівники обласного Управління захисту економіки та слідчі Головного управління поліції в Черкаській області провели санкціоновані обшуки за місцем мешкання колишнього посадовця, у приміщеннях комерційних та державної установ. У фігуранта справи правоохоронці вилучили 45 тисяч доларів США та понад 7,5 тисяч євро, а також земельно-кадастрові справи. З інших місць проведення процесуальних дій була вилучена документація, пов’язана з виділенням земельних ділянок.
 
Оскільки інший підозрюваний є керівником одного з фермерських господарств області та одночасно депутатом місцевої ради, повідомлення про підозру йому здійснено 22.07.2017 в порядку, передбаченому КПК України щодо особливої категорії осіб, за ч. 1 ст. 369-2 (надання неправомірної вигоди особі, яка пропонує за таку вигоду вплинути на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України. 31 липня Придніпровським районним судом м. Черкаси підозрюваним обрано запобіжні заходи у виді домашнього арешту, наразі вирішується питання про оскарження вказаних рішень суду. На цей час досудове розслідування в кримінальному провадженні триває, його хід перебуває на контролі прокуратури області. Довідково: санкція ч. 1 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у виді штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 2 до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років, ч. 2 ст. 369-2 КК України – у виді штрафу від 750 до 1 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
 
Джерело: infomist.ck.ua 

кількість переглядів: 506