23.06.2022

До 4 років позбавлення волі засуджено колишнього правоохоронця

За принципової позиції прокурорів Черкаської обласної прокуратури  ухвалою Черкаського апеляційного суду залишено без змін та підтверджено законність вироку Соснівського районного суду міста Черкаси щодо колишнього правоохоронця, який вчинив кримінальні правопорушення стосовно учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності (ч. 1 ст. 171, ч. 2 ст. 365 КК України).  
Так, Черкаською обласною прокуратурою доведено, що колишній командир батальйону міліції особливого призначення «Беркут» при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, перебуваючи 27.01.2014 на Соборній площі в м. Черкаси, віддав наказ підлеглим працівникам про застосування спецзасобів та затримання мирних мітингувальників, не забезпечив особисту недоторканність затриманих осіб, а також перешкоджав законній професійній діяльності журналіста.
Вироком Соснівського районного суду міста Черкаси обвинуваченого засуджено до 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки.
Нагадаємо, що вказана особа переховується на тимчасово окупованій території Луганської області та обіймає керівну посаду у так званому МВД ЛНР.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 74