03.12.2020

Черкаська обласна прокуратура оскаржить рішення суду щодо зміни запобіжного заходу обвинуваченому в умисному вбивстві Василя Сергієнка

Повідомляємо, що незважаючи на позицію державного обвинувачення, 02.12.2020 Городищенським районним судом змінено запобіжний захід обвинуваченому в замовному вбивстві журналіста Василя Сергієнка та вчиненні інших злочинів (ч. 3 ст. 146,  п.п. 3, 12, 13 ч. 2 ст 115, ч. 3 ст. 15 ч. 2 ст. 194, ч. 1 ст. 263 КК України) - з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю.

Черкаська обласна прокуратура категорично не згодна з ухвалою суду, в судовому засіданні прокурор наполягав на продовженні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави обвинуваченому, про що заявляв відповідне клопотання, а тому, вказане судове рішення буде оскаржено в апеляційному порядку.

Нагадаємо, що 11.07.2015 співробітниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області за процесуального керівництва прокуратури Черкаської області під час замаху на вчинення нового кримінального правопорушення затримано 43-річного жителя м. Київ, який підозрюється у  викраденні та вбивстві активіста, учасника організації «Самооборони Євромайдану Черкаської області», члена Української Республіканської Партії, журналіста  Василя Сергієнка.

На цей час судовий розгляд триває, його хід перебуває на контролі керівництва Черкаської обласної прокуратури.
                                            
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 526