15.10.2020

Суд задовольнив клопотання прокуратури щодо відсторонення від посади керівника департаменту Черкаської міської ради, який допустив зайві витрати бюджетних коштів, й обрав йому запобіжний захід

Як повідомлялося раніше, Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється нагляд за додержанням законів у формі процесуального керівництва під час досудового розслідування кримінального провадження за підозрою директора одного з департаментів Черкаської міської ради у вчиненні службового недбальства, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним інтересам територіальної громади міста Черкаси у вигляді надмірних витрат бюджетних коштів на загальну суму майже 732 тис. грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

У вівторок, 13.10.2020, слідчим суддею Соснівського районного суду м. Черкаси розглянуті клопотання органу досудового розслідування, погоджені прокурором, про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді застави та відсторонення його від посади.

За принципової позиції прокуратури ухвалою суду посадовця Черкаської міської ради відсторонено від займаної ним посади на строк до 08.12.2020.

Крім того, слідчим суддею частково задоволено клопотання слідчого, погоджене прокурором, та підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання з покладенням на нього обов’язків, передбачених ст. 194 КПК України.

На цей час судове рішення вивчається на предмет законності та підстав для внесення апеляції.

Разом з тим, досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває, вживаються заходи, спрямовані на об’єктивне дослідження всіх обставин вчинення кримінального правопорушення та прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.     

Пресслужба Черкаської обласної  прокуратури

кількість переглядів: 1291