24.06.2020

Повідомлено про підозру неповнолітньому правопорушнику, який дезінформував правоохоронців про замінування адміністративних будівель у м. Черкаси

За процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури 17 – річному жителю м. Черкаси оголошено підозру за фактом неправдивих повідомлень про замінування адміністративних будівель в м. Черкаси, яке загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками (ч. 1, ч. 2 ст. 259 КК України).

Установлено, що підозрюваний, зателефонувавши на номер екстреного виклику поліції «102», повідомив завідомо неправдиву інформацію про замінування будівлі Черкаського річкового порту. Він же, через нетривалий час аналогічним способом повідомив неправдиву інформацію про замінування приміщення Черкаської обласної державної адміністрації.    

Наразі вирішується питання про обрання особі запобіжного заходу.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 291