02.09.2019

Обвинувальний акт стосовно членів організованої групи з корумпованими зв’язками, які обвинувачуються у розтраті майже 900 тис грн, скеровано до суду

 

Прокуратурою Черкаської області затверджено та до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням членів організованої групи у складі 5 осіб у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Слідством установлено, що колишній посадовець Черкаської обласної державної адміністрації в сфері будівництва організував і очолив стійку організовану групу, метою якої стало заволодіння бюджетними коштами, виділених на капітальний ремонт внутрішніх санітарних вузлів у Степанківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської районної рад та реконструкцію окремих об’єктів каналізаційних очисних споруд у м. Чигирин, розпорядником яких виступав підконтрольний чиновнику департамент Черкаської обласної державної адміністрації.

Будучи попередньо зорганізованими, кожен з учасників групи, до якої, окрім посадовця, увійшли керівник і працівники суб’єкта господарювання, який виконував ремонтні роботи та особа, яка здійснювала технічний нагляд, вчинили ряд дій, спрямованих на досягнення єдиного плану, наслідком яких стало завищення вартості робіт й матеріалів на загальну суму майже 900 тис грн.

Злочин викрито прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Довідково: санкцією ч. 5 ст. 191 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.  

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 426