22.01.2019

Засуджено слідчого Черкаського відділу поліції, який умисно не задекларував доходи

    Прокуратурою Черкаської області принципово та в повному обсязі підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням слідчого Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (умисне неподання декларації особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

    Установлено, що чоловік, перебуваючи на посаді слідчого та, будучи суб’єктом декларування як особа, уповноважена на виконання функцій держави, умисно не подав до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

    Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси поліцейського визнано винним в інкримінованому злочині та останньому призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 42 500 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій за спеціальними повноваженнями в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 1 рік.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 432