Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.07.2024

Повідомлено про підозру службовій особі за неналежне виконання своїх обов’язків

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру  службовій особі одного з приватних підприємства за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідством встановлено, що підозрюваний, уповноважений здійснювати технічний нагляд під час будівництва об’єкту, кошти на які виділено з місцевого бюджету однією із громади Черкащини, не проконтролював відповідність обсягів та якість виконаних будівельно-монтажних робіт та підписав акти виконаних робіт.

Вказані дії призвели до безпідставної оплати всього обсягу робіт.

Досудове розслідування  у кримінальному провадженні здійснюється СУ ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід - УСБУ України в Черкаській області.

У разі доведення вини правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 43