Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
11.08.2022

На Черкащині арештовано власність громадянина РФ на суму понад 17 млн грн

За клопотанням прокурора Черкаської обласної прокуратури  Придніпровським районним судом м. Черкаси арештовано власність громадянина країни-агресора на суму понад 17 млн грн.
Так, Черкаською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).
Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що на території Черкаської області здійснюють господарську діяльність ряд підприємств, власником яких є громадянин російської федерації.
Вказана особа є одноособовим  власником одного підприємства із статутним фондом 16,5 млн грн та має частки ще у двох українських підприємствах, володіючи їхніми фондами на суму майже 890 тис. грн.
Зазначені українські підприємства упродовж 2016-2021 років  активно співпрацювали із суб’єктами господарювання на території країни-агресора та здійснювали грошові перекази підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є вказана вище особа.
 За даними слідства ці російські підприємства виконують замовлення для оборонпрому російської федерації з вироблення зброї, її частин та боєприпасів до неї.
Ухвалою суду накладено арешт на корпоративні права, які належать громадянину країни- агресора в усіх трьох українських підприємствах, на цей час вирішується питання про передачу арештованого до АРМА.
Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу УСР в Черкаській області ДСР НП України.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1685