Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
01.08.2022

Суд визнав винним черкасця, який заперечував збройну агресію рашистів

Прокурорами Черкаської обласної прокуратури принципово та в повному обсязі підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно жителя міста Черкаси, який виправдовував та схвалював дії РФ, заперечував їх збройну агресію (ч. 1 ст. 436-2 КК України).
Слідством встановлено, що вказана особа, з мотивів несприйняття діючої української влади та схвалення політики країни-агресора, у ході спілкування зі своїми знайомими –жителями м. Черкаси, виправдовувала та визнавала правомірною збройну агресію російської федерації проти України, розпочату у 2014 році, у тому числі окупацію частини території України.
Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину, запевнив суд, що шкодує про вчинене та попросив про іспитовий строк для виправлення.
Крім того, він надав суду підтвердження про добровільний перерахунок ним грошових коштів на спеціальний рахунок ЗСУ для допомоги українській армії.
Суд визнав винним фігуранта справи та призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, встановивши йому іспитовий строк тривалістю 2 роки і поклавши на нього ряд обов’язків, які перевірятимуться відповідними державними органами.

Досудове слідство у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими УСБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 663