01.04.2021

До 12 років позбавлення волі засуджено зловмисника, який скоїв розбійний напад та позбавив життя пенсіонера

За принципової позиції Уманської окружної прокуратури Уманським міськрайонним судом Черкаської області ухвалено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу та умисного вбивства жителя м. Жашкова за ч. 4 ст. 187, п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України.

Прокурором доведено, що у грудні 2018 року житель м. Жашків разом із  спільником, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у нічний час проникли в будинок 76-річного пенсіонера, де під час розбійного нападу на нього з метою заволодіти належним йому майном, умисно, з корисливих мотивів позбавили його життя шляхом нанесення множинних ударів у різні частини тіла, після чого з місця події зникли.

Дії засудженого кваліфіковані за ч. 4 ст. 187 КК України (розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині, вчинене з корисливих мотивів).

Правову оцінку діям обвинуваченого надано Уманським міськрайонним судом Черкаської області, який визнав його винуватим у скоєнні вказаних злочинів та засудив до 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.  

Стосовно спільника матеріали виділено в окреме провадження, судовий розгляд на цей час триває. 

кількість переглядів: 143