10.07.2020

Одному з керівників Управління патрульної поліції в Черкаській області оголошено підозру за фактом вимагання неправомірної вигоди в розмірі 500 доларів США

За процесуального керівництва прокуратури Черкаської області слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань спільно з працівниками управління Служби безпеки України в Черкаській області, за сприяння керівництва Управління патрульної поліції в Черкаській області зібрано достатньо доказів, на підставі яких 10.07.2020 одному з керівників Управління патрульної поліції в Черкаській області повідомлено про підозру за фактом вимагання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, використовуючи своє службове становище, вимагав в одного із працівників Управління патрульної поліції в Черкаській області неправомірну вигоду в сумі 500 доларів США за непритягнення останнього до дисциплінарної відповідальності відповідно до результатів проведеної службової перевірки.

На цей час досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 2801