09.01.2020

Прокуратурою вдруге внесено апеляційну скаргу на рішення суду щодо зміни запобіжного заходу обвинуваченому в організації вбивства Василя Сергієнка

Повідомляємо, що після обрання Кропивницьким апеляційним судом запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави організатору замовного вбивства журналіста Василя Сергієнка, незважаючи на позицію державного обвинувачення, 08.01.2020 Городищенським районним судом повторно змінено запобіжний захід обвинуваченому в особливо жорстоких злочинах - з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю.

Прокуратура Черкаської області категорично не згодна з ухвалою суду в частині зміни обвинуваченому запобіжного заходу, а тому, займаючи принципову позицію, прокурорами в кримінальному провадженні 09.01.2020 на вказане судове рішення внесено апеляційну скаргу.

Нагадаємо, що 16.05.2017 співробітниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Департаменту карного розшуку Національної поліції України за процесуального керівництва прокуратури Черкаської області під час проведення комплексу слідчих та оперативно-розшукових заходів  у м. Київ затримано 47-річного місцевого жителя, який підозрюється в організації резонансного викрадення та вбивства журналіста Василя Сергієнка. Тривалий час зловмисник переховувався від слідства та перебував у розшуку.

На цей час судовий розгляд триває, його хід перебуває на контролі прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 1307