06.11.2018

За позовом прокуратури угоди щодо збільшення ціни на продукти харчування для черкаських дошкільнят визнано недійсними

За принципової позиції прокуратури Черкащини 31.10.2018 господарським судом Черкаської області задоволено позов прокурора про визнання недійсними додаткових угод до договору постачання продуктів харчування для дошкільних навчальних закладів і стягнення на користь держави понад 100 тис. грн.

Установлено, що департаментом економіки та розвитку Черкаської міської ради, департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради в 2017 році укладено договір про постачання продуктів харчування з суб’єктом господарювання. У подальшому сторонами укладено 5 додаткових угод про збільшення ціни на яйця. Як наслідок, ціна за одиницю товару зросла більш, ніж удвічі.

Враховуючи невідповідність вказаних правочинів вимогам чинного законодавства, Черкаською місцевою прокуратурою пред’явлено до суду позовну заяву про визнання недійсними додаткових угод та повернення до бюджету коштів у сумі понад 100 тис. грн.

Стан додержання органами місцевого самоврядування та виконавчої влади вимог Закону Україну «Про публічні закупівлі» при здійсненні закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти для дітей перебуває на постійному контролі органів прокуратури Черкаської області.

 

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 612