14.09.2018

Судитимуть місцевих жителів, які незаконно збували на території України спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації (ФОТО)

Прокуратурою Черкаської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 2 місцевих жителів, які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 201, ч. 2 ст. 359 (переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх придбання та збут) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачені, діючи в порушення вимог Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», не маючи відповідного дозволу (ліцензії), з корисливих мотивів упродовж 2017-2018 років, за попередньою змовою між собою, незаконно придбавали та збували спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації на території України.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Нагадаємо, незаконні дії зазначених осіб викрито прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління Служби Безпеки України в Черкаській області.

 

Довідково: за вчинене особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 7 років.

 

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

 

кількість переглядів: 742