05.07.2018

Директора комунального підприємства, який несвоєчасно задекларував придбаний автомобіль, притягнуто до адміністративної відповідальності

Органами прокуратури області належно забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2  cт. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно директора одного з комунальних підприємств Черкаської міської ради.

Судом визнано обґрунтованою позицію прокурора про те, що вказаний посадовець порушив вимоги антикорупційного законодавства та після набуття у власність автомобіля «LEXUS RX 350» вартістю 390 тис. 200 грн., несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, що зумовлено купівлею вказаного автомобіля.

Постановою Соснівського районного суду м. Черкаси від 05.06.2018 зазначеного посадовця визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцію, та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1 700 грн.

На цей час рішення набрало законної сили.


Прес-служба  прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 357