31.03.2017

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно 2 черкасців, які організували незаконну діяльність у сфері грального бізнесу

За наслідками досудового розслідування прокуратурою області до суду  скеровано обвинувальний акт стосовно 2 організаторів грального бізнесу за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.   
Слідством установлено, що 2 жителі м. Черкаси, достовірно знаючи про дію Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15.05.2009, умисно, з корисливих мотивів, з метою отримання неконтрольованого державою прибутку від незаконного зайняття гральним бізнесом організували у нежитлових приміщеннях на території м. Черкаси проведення незаконних азартних ігор під прикриттям офіційних операторів державних лотерей.
Так, вказані особи за допомогою спеціального програмного забезпечення, через мережу Інтернет, надавали можливість відвідувачам гральних закладів поповнювати особисті грошові рахунки, здійснювати ставки в азартних іграх й отримувати грошові кошти через касу за допомогою операторів-касирів.
Нагадаємо, діяльність незаконних гральних закладів припинено у листопаді 2016 року працівниками прокуратури області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області та Головного управління Національної поліції в Черкаській області.
За вчинене зловмисникам загрожує покарання у вигляді штрафу в сумі 680 000 грн.  
 
Прес-служба  прокуратури Черкаської області
кількість переглядів: 527