Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.02.2020

Збори прокурорів прокуратури Черкаської області

 
 
21 лютого 2020 року відбудуться збори прокурорів прокуратури Черкаської області для обрання трьох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів.
 
Для участі у зборах запрошуються усі прокурори прокуратури Черкаської області.
 
Місце проведення зборів – актова зала прокуратури Черкаської області (бульв. Шевченка, 286, 3 поверх).
 
Час проведення зборів 15.00 годин. Реєстрація учасників зборів для встановлення кворуму розпочнеться о 14 годині 30 хвилин за місцем проведення зборів та відбуватиметься на підставі службового посвідчення. Для своєчасного відкриття зборів слід прибути завчасно.
 
Для проходження реєстрації необхідно пред’явити службове посвідчення.
 
Явка прокурорів на збори є обов’язковою. Про поважні причини неможливості прибути на збори працівники мають завчасно повідомляти безпосередніх керівників, а останні – організаційний комітет.
 
До 19 лютого 2020 року проводиться прийом документів від прокурорів прокуратури Черкаської області, які бажають бути обраними на зборах прокурорів прокуратури Черкаської області делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів.
 
Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурор прокуратури Черкаської області, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.
 
 
Перелік документів для кандидатів у делегати:
 
- копія службового посвідчення прокурора;
 
- інформаційна довідка (зразок документа);
 
- письмова згода на обробку персональних даних та їх оприлюднення відповідно до вимог законодавства (зразок документа).
 
Прийом документів проводитиметься з 9.00 до 18.00 години робочі дні) за адресою: бульв. Шевченка, 286, каб. 223 (тел. 31-15-23).
 
У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після 19 лютого 2020 року не здійснюватиметься.
 
 
Організаційний комітет з питань забезпечення проведення
зборів прокурорів прокуратури Черкаської області»

кількість переглядів: 1992