Оновлення Інформаційної системи „Єдиний реєстр досудових розслідувань”

     Держателем Єдиного реєстру досудових розслідувань постійно проводиться робота по удосконаленню роботи інформаційної системи „Єдиний реєстр досудових розслідувань” (далі ІС ЄРДР).

     У зв’язку з оновленням ІС ЄРДР відбулись зміни у розділах „Моніторинг” та „Кримінальні провадження”, а саме:

     1. При вході до розділу «Моніторинг» користувачу доступні наступні 3 підрозділи:
     • «Реєстр кримінальних проваджень»:
На першій сторінці вказаного підрозділу відображається виключно фільтр з параметрами проваджень/правопорушень та порожня таблиця справ, яка має заповнюватися лише після запуску фільтру.
У разі якщо не обрано жодного параметру, після фільтрації відображається увесь перелік позицій, доступних для перегляду.
     • «Реєстр незареєстрованих правопорушень»:
Фільтрація у розділі не застосовується.
     • «Архів правопорушень»:
Фільтрація у розділі не застосовується.

     2. Змінено параметри відображення проваджень/правопорушень у розділі «Кримінальні провадження»:
У цьому розділі реєстраторам відображаються лише ті правопорушення/провадження, у яких вони можуть виконувати відповідні процесуальні функції.
     Для того, щоб провадження було доступним для виконання процесуальних дій (відображалось у реєстрі) відповідна особа повинна бути внесена до електронної картки провадження у відповідному полі («керівник прокуратури», «керівник органу досудового розслідування», тощо).

     3. Змінено параметри доступу до проваджень/правопорушень у розділі «Моніторинг»:
     • Для користувачів системи з роллю «аналітик» та «керівник органу прокуратури» відображаються провадження/правопорушення підрозділу прокуратури, де вони працюють, всіх підпорядкованих прокуратур та піднаглядних органів досудового розслідування.
     • Для користувачів системи з роллю «керівник органу досудового розслідування» відображаються провадження/правопорушення підрозділу органів досудового розслідування, де вони працюють, і всіх підпорядкованих підрозділів.
     Також користувачам інформаційної системи „Єдиний реєстр досудових розслідувань” стали доступні додаткові функції щодо роботи в Реєстрі. У зв’язку з цим надсилаю електронним зв’язком зміни до керівництва користувача для ролей: „Керівник органу прокуратури”, „Прокурор”, „Керівник органу досудового розслідування”, „Слідчий”.

кількість переглядів: 3157
Пошук